درباره ما


شرکت طب توانبخشی پیشرفته
(با مسئولیت محدود)
شرکت طب توانبخشی پیشرفته، وارد کننده تجهیزات فیزیوتراپی و توانبخشی قلبی است که در سال 1383 به صورت رسمی تاسیس شد و فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت با بهره گیری از دانش فنی و اطلاع از آخرین تکنولوژی ها همواره سعی داشته تا کامل ترین اطلاعات را در اختیار فیزیوتراپیست ها، متخصصین طب فیزیکی، متخصصین پزشکی-ورزشی و کاردرمانگرها قرار دهد و با حدود 20 سال تجربه همواره در تلاش بوده تا همگام با تکنولوژی های روز دنیا حرکت کرده و سبب ارتقاء کیفیت درمان و سلامت جامعه گردد.

این شرکت در قالب واحد فروش ، واحد خدمات پس از فروش و واحد علمی فعالیت می نماید که خلاصه ای از این فعالیت ها به شرح زیر است :


واحد فروش : شرکت طب توانبخشی پیشرفته، نماینده انحصاری فروش تجهیزات فیزیوتراپی BTL انگلستان و تجهیزات توانبخشی قلبی Ergoline آلمان در ایران است. این تجهیزات شامل تمامی دستگاه های پیشرفته الکتروتراپی در حیطه فیزیوتراپی و تجهیزات کاملا تخصصی مختص بازتوانی قلبی است. این شرکت علاوه بر فروش این تجهیزات ، به عنوان مشاور و تجهیزکننده بخش های فیزیوتراپی و بازتوانی قلبی با بیمارستان های دولتی، خصوصی، دانشگاهی و کلینیک های فیزیوتراپی همکاری می‌نماید .

واحد علمی : شرکت طب توانبخشی پیشرفته با همکاری انجمن فیزیوتراپی کشور و نیز واحدهاي آموزش مراكز درماني مختلف ، اقدام به برگزاری سمینارهای آموزشی تخصصی نموده و همواره سعی در انتقال جدیدترین یافته‌ها و تکنولوژی روز دنیا در خصوص استفاده و نگهداری از تجهیزات به کادر درمانی بیمارستان ها را دارد .

واحد خدمات پس از فروش : اين واحد با استفاده از پرسنل متخصص و با امکانات و فضای مناسب وظیفه ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی دستگاه های وارداتی را بر عهده دارد .

مدیریت شركت ضمن بهره‌مندي از تجربه مستمر و تنوع محصولات و خدمات ارائه شده در دوران ثمر بخش حيات خود قادر گرديده تا با توسعه كمي و كيفي فعاليت ها و تمركز بر بهبود مداوم عملكردها و همچنين پرداختن به رضايت مشتریان ، علاوه بر گسترش فيزيكي شرکت، سهم عمده‌اي در ارائه دانش و خدمات در زمینه تجهیزات پزشکی را به خود اختصاص دهد و در ميان همكاران و رقبا مكان ويژه‌اي را به خود اختصاص داده است ؛ به گونه‌اي كه كنترل ها و بررسي هاي منظم كارشناسان ذيصلاح از كيفيت و همچنين كفايت خدمات و سوابق عملکرد ، مؤيد توانايي و آشنايي مديران و متخصصان شرکت با جديدترين و پيشرفته‌ترين دانش ها و اطلاعات از جمله روش هاي عملكردي و استانداردهاي بين المللي مي ‌باشد .

به تیم ما بپیوندید


اگر فکر می کنید خوش‌فکر و باانگیزه هستید و به اندازه کافی انرژی برای رسیدن به اهداف خود دارید به ما بپیوندید. ما استعداد و توانایی های شما را ارج می نهیم و شرایطی فراهم می آوریم تا شما بتوانید مسیر رشد و ترقی را سریع و آسان طی کنید. افتخار ما همکاری با افرادی سخت‌کوش و مستعد است.